• bg1

Lai atzīmētu Ķīnas Komunistiskās partijas dibināšanas 100. gadadienu, Sichuan Xiangyue Power Component Co., Ltd. un COFCO Packaging Co., Ltd. 28. jūnijā no pulksten 16:00 līdz 18:00 rīkoja draudzības spēli basketbolā.

Sākumā abu pušu spēlētāji demonstrēja aktīvu cīņassparu, pēc vairākiem desmitiem raundu bieži sitot pretinieku grozā un gūstot vārtus paint zonā.17 sekundes pirms pirmā puslaika beigām abas puses panāca neizšķirtu 28. 17 sekunžu laikā COFCO komanda netrāpīja metienu.XY towers komanda neatlaidās uzbrukumā, bet ātri izlauzās cauri pretinieka aizsardzībai un guva dīgtspēju.Bumba nonāca līdz svilpei un skaņas signālam, Rezultāts.Ieguva skatītāju aplausus.

Spēles turpinājumā otrajā puslaikā.Abu pušu fiziskās enerģijas patēriņš bija nopietns, un abu pušu efektivitāte uzbrukuma galotnē tika ievērojami samazināta, taču spēles intensitāte līdz ar to nemazinājās.Abu pušu rādītāji pārmaiņus bijuši vadībā.XY torņi uzvarēja spēli, nekad nepadevoties garam un spēcīgām krāsošanas zonas priekšrocībām.

Spēles beigās.Abu pušu spēlētāji paspieda viens otram roku un izrādīja cieņu.Tajā pašā laikā arī pauda nākotni citās komunikācijas un mācīšanās jomās. Beigās abas puses nofotografējās kopā, atstājot skaistas bildes, lai atzīmētu Ķīnas Komunistiskās partijas dibināšanas 100. gadadienu.

Izmantojot šo basketbola spēli, XY torņi cilvēki zina vēl vairāk, ka, strādājot komandā, viņi saprot arī neatlaidības principu, lai uzvarētu.Es uzskatu, ka nepārtrauktas inovācijas garā un drosmei cīnīties,

XY torņus cilvēki noteikti radīs izcili!